بررسی اجمالی خدمات ما

ایمن گاردیکی از بزرگترین تولید کنندگان راهبند های اتوماتیک و سیستم های کنترل تردد هوشمند با بیش از ١٠ نوع محصول در ایران می باشد. تنوع، استحکام و زیبایی به همراه تکنولوژی روز دنیا محصولات ما را در ردیف پرفروشترین های این صنعت قرار داده است. ایمن گارد دارای واحدهای تحقیق وتوسعه،فنی و مهندسی ،پشتیبانی وخدمات ،بازرگانی و فروش ، کنترل کیفیت وسالن تولید بوده و یکی از پیشگامان ومبتکران این صنعت در ایران می باشد. کلیه محصولات ایمن گارد تحت نظارت سیستم های کنترل کیفیت سخت گیرانه و بصورت کامل در داخل کشور تولید می گردد. شرکت های نماینده در سراسر ایران پس از طی دوره های آموزشی و گذراندن آزمون های کیفی نصب و خدمات پس از فروش ،موفق به اخذ نمایندگی انحصاری گردیده و آماده فروش و نصب محصولات ایمن گارد مطابق با بالاترین استانداردهای جهانی و همچنین ضمانت و پشتیبانی این محصولات در سرتاسر ایران می باشد.

گیت ستونی

جهت مکان هایی که نیاز به زیبایی همراه با امنیت بالا می باشد،مناسب بوده حتی خودروی با سرعت 60 کیلومتر را نیز به داخل محدوده امنیتی راه نداده وبرای اینکه به صورت مداوم کار کند با سیستم هیدرولیک طراحی وساخته شده است.

گیت زمینی

سیستم فوق مجهز به شاسی پر قدرت جهت جلوگیری از تردد اتومبیل های سواری و باری میباشد که به راحتی پس از برخورد با اتومبیل باعث جلوگیری از تردد و ایجاد صدمه کلی به وسیله نقلیه غیر مجاز میگردد.

دستگاه X-RAY

با استفاده از مشخصات فني مشهورترين شركت هاي آمريكايي و اروپايي و تجربيات ارزنده متخصصين و مسئولين حفاظت سازمانها و ارگانهاي مختلف ايراني در حد مقدور نسبت به طرحي و توليد آن اقدام نماييم .

راهبند بازویی

راهبند بازویی این راه بند کم مصرف بوده و تنها  90W انرژی مصرف میکند .طراحی منحصر به فرد این راهبند که شامل دو گیربکس میباشد  باعث می گردد هیچ گاه موتور آن دچار آسیب نگردد.